Kai pirmą kartą pamačiau Pranamat ECO mane jis labai sudomino, žinau, kad yra ir analogų, bet būtent šie kilimėliai yra ekologiški ir sertifikuoti EU, pagaminti iš 100% lino, 100% medvilnės, kokoso pluošto, grikių lukštų bei medicininio HIPS plastiko. Masažas su Pranamat ECO grindžiamas akupresūros principais – gulint ant šio kilimėlio jaučiame net 7900 masažinių lotoso žiedlapių įsispaudžiant į odą ir raumenis! Kalbant atvirai išbandyti kilimėlį norėjau labai, bet prisijaukinti jį pavyko ne iš pirmo karto. Pratinausi po truputį, po truputį ir dabar jau nenoriu be jo nė dienos būti! Jis man tobulas kai norisi atsipalaiduoti tarp darbų ar dienos pabaigoje – tai masažas kiekvieną dieną!

Su Pranamat galima atlikti kaklo ir pečių, nugaros, šlaunų ir pilvo srities ir pėdų masažą. Pranamat ECO stimuliacija turi dvigubą poveikį:

  1. Lotoso žiedlapiams įsispaudus į odą organizme išsiskiria endorfinai (laimės hormonai) ir jie veikia lyg natūralūs nuskausminamieji, todėl sumažinama įtampa bei lokaliai jaučiamas skausmas, pvz. kaklo srityje. Man dažnai skauda kaklą kai užsisėdžiu prie kompiuterio, tai prigulu ant pagalvėlės ir po kokių 5 min gulėjimo pradedu jausti atsipalaiduoju, o pagulėjus 15-20 min jaučiuosi kaip po rimto masažo, bet pats geriausias dalykas yra tai, kad tą poveikį ir malonumą galima turėti niekur neišėjus iš namų kada tik norisi!
  2. Toje vietoje, kur žiedlapiai įsispaudžia į audinius, suintensyvėja visi natūralūs procesai (kraujo ir limfos apytaka, aprūpinimas deguonimi ir kitomis naudingomis medžiagomis), ta zona sušyla ir atsipalaiduoja – iš limfodrenažinių masažų žinau, kad išjudinti limfą svarbu jei pagražinti pvz. kojas, kovoti su celiulitu ir pan.

Galvojau bus sunku surasti laiko ramiai pagulėti, bet visai ne, jei kam per daug nuobodu vien tik gulėti – galima veiklas sujungti! Štai keletas variantų moterims, kurios jau seniai pramiršo prabangą daryti dalykus po vieną:

  • Gulėti ir tuo pačiu užsidėti veido kaukę;
  • Gulėti ir skaityti (aš dažnai gulėdama ir skaitydama pasikišu po nugara bent jau pagalvėlę);
  • Sėdėti ir medituoti;
  • Sėdėti ir dirbti kompiuteriu (šitą naudoju gan dažnai);
  • Sportuoti ant kilimėlio (esu mačiusi, kad moterys tai daro, pati nebandžiau);
  • Gulėti ir dėliotis dienos/savaitės planus ar brainstorminti ir t.t.

Nuvažiuoti pasidaryti masažą reguliariai turint vaikų, vyrą, darbus ir visus buities rūpesčius šiandien man būtų per didelė prabanga, kol buvau netekėjus vaikščiojau į masažus labai dažnai, nes galėjau tam skirti ne tik daug laiko, bet ir finansų. Dabar man amžinai viskam neužtenka laiko, bet vis tiek norisi daryti dalykus dėl savęs, tai Pranamat kilimėlis yra tobulas, su juo puikiai pavyksta suderinti norus su galimybėmis. Dabar puiki proga užsisakyti Pranamat ECO už ypatingą kainą, nuorodą rasite paspaudę čia.

Share: