Ieškodama internete informacijos apie saulės kremus radau labai daug prieštaringos informacijos. PVZ kalbant apie SPF vieni teigia, kad reikalingas kuo aukštesnis, kiti teigia, kad SPF50 nuo SPF20 apsaugos lygiu skiriasi tik keliais procentais ir paprastam žmogui tikrai gan sunku susigaudyti toje tikrų arba pritemptų faktų gausoje. Dėl vieno nieks nesiginčija saulė turi neigiamą poveikį mūsų odai .

Kai kalba eina apie saulės poveikį aš visuomet prisimenu vieną nuotrauką, kuri man toks stiprus ir įtikinantis argumentas, kad sunku tuo nepatikėti. Tai vyro veidas, kuris 28 metus dirbo tolimųjų reisų vairuotoju ir labai akivaizdu kaip skiriasi jo oda toje pusėje, kurią nuolat kaitino saulė!

Mūsų šeimoje saulės kremas yra must! Ypač vaikams, bet šiaip visai šeimai, na jei jau visai teisybę sakyti, nu tai su vyru visko būna, sunkiau nei su vaiku, nu žinot kaip būna. 😊 Bet jei eina į lauką dirbti ir žino, kad tikrai teks pasvilti, tai pats pasiprašo kaklą ir rankas ištepti. Ir tiesą sakant, nors nuolat naudojame saulės kremus, beveik kiekvienais metais renkuosi vis kitą, nes tai tas tai anas negerai vis būna. 😊

Šiais metais testuojam ir saugomės Hortus Fratris liniją iš JUARA parduotuvės. Einant į saulė naudoju apsauginį kūno kremą SPF20 su hamameliu, mangais ir mėlynėmis, jis apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių (saulės spinduliai susideda tiek iš ultravioletinių spindulių A (UVA), tiek iš ultravioletinių spindulių B (UVB): pastarieji labiau veikia odos paviršių ir „nudegina“ odą, o UVA spinduliai skverbiasi į gilesnius odos sluoksnius ir odą pasiekią net esant apsiniaukusiai dienai bet kokiu sezonu). Šis apsauginis kremas yra tinkamas ir jautriai odai. Pasak gamintojo ši priemonė saugo ne tik nuo saulės, bet ir nuo senėjimo. Šiaip apskritai pats kremas man yra kažkuo kitoks nei iki šiol mano bandyti, jis kitaip tepasi, kitaip geriasi į odą, daug greičiau, saikingai užsitepus nelieka to nemalonaus lipnumo, o oda lieka labai švelni, regis net ir kūno losjoną atstoja, toks man jis vasarą toks 2 in 1, kitom priemonėm padrėkinu odą tik tada kai neinu į saulę, kai einu užtenka tik šio. Ai, dar kvapas, nu labai malonus. Labai! 😊 Visos šios linijos saulės gaminių malonus kvapas. 😊

Po deginimosi renkuosi Hortus Fratris drėkinamasis pienelis po deginimosi su hamameliu ir mangais. Buvo atvejis kai kažkur išlėkiau trumpam su vaikais su ta mintim, kad saulėje nebūsim ir nepasitepiau, ir taip stipriai nusvilau pečius, rankas, nors regis tikrai gal tik kokią valandžiukę buvom lauke, bet jau vakare jaučiau, kad gali būti šakės, aš labai linkusi raudonai degti ir luptis (dabar parašiau ir pagalvojau, kad jau gal 10 metų nėra taip nusvilusi oda, džiugu, vadinasi į protą atėjau, viską su protu darau 😊 ). Šįkart pagalvojau kad jau tikrai taip nutiks, bet kelis kartus pasitepiau šiuo kremu po deginimosi, jau taip riebiau, kad normaliai padrėkinti ir viskas praėjo gerai, tai labai džiaugiuosi, kad net padauginus saulės (ir joje buvus be apsaugos) šis kremas PO puikiai atliko savo funkciją.

Veidui pasirinkau Hortus Fratris apsauginis veido kremas SPF 50 su mangais ir serbentais, savybės tos pačios kaip ir apsauginio kūno kremo. Jį galima naudoti su veido priemonėmis, kurios neturi SPF.

Ir dar turiu nerealų įdegį spartinantį aliejų iš šios serijos, jis mane labai labai nustebino ir nerealiai pasiteisino, bet apie jį papasakosiu po kelių dienų, o jei labai smalsaujat, kalbu apie jį (spauskite čia).

Apibendrinant galiu pasakyti, kad tikrai puiki linija ir dabar JUARA internetinėje parduotuvėje jai kaip tik nuolaidos, pasinaudokite būtinai, jei dar neturite saulės apsaugos.

Share: