Esu girdėjusi pasakymą, kad kai susimoki už atostogas užsienyje, tai bent esi garantuotas, jog bus puikus oras! Na, žinoma, smagu būti dėl kažko garantuotam, tačiau mums jau keletą kartų iš eilės susiklosto, kad atostogas tenka susiplanuoti Lietuvoje, per praeitas atostogas jau gimdymas buvo ant nosies, per šias vėl teko išbandyti naujas vietas savoje šalyje, gal rudeniop kur pakelsim sparnus, bet aš čia ne apie tai. Norėjau papasakoti, kad radau ir rekomenduoju nerealų daikčiuką, kuris tikrai garantuoja puikų nusiteikimą, nuotaiką ir šypseną (bent jau man), jei su juo pradėsite rytą. Kalbu aš apie neįtikėtinai kvapnų „Bomb Cosmetikcs“ dušo sviestą – “Blackcurrant”.

Kad ir kiek girčiau (nors nelabai tą moku daryti), jūs tikrai neįsivaizduosite to kvapo, kuris nustebino mane, nes čia persipina juodųjų serbentų, braškių, žemuogių, gervuogių aromatai, kuriuos išryškina kreminė karamelė ir vanilė. Man jis daug pirmiau už pavasarinę saulę atnešė lengvą vasaros džiaugsmą tiesiai į vonią. Aš net pagalvojau, kad šis aromatas galėtų bet ką prižadinti, bandžiau ryte prikelti vyrą pridėjusi prie nosies šį sviestą, bet jis neatsikėlė. 😀 Vadinasi, prižadinti negali, bet tikrai vertas išbandymo ir kaina labai patraukli – tik 7.99 eur. Dar apie mano vyrus, kaip sakoma „ant savo galvos“ užrodžiau kokį gėrį turiu, tai per atostogas vyras nueina į dušą ir klausia – „kur tas tavo sviestas?“ – jį taip pat sužavėjo kvapas (yra specialiai vyrams skirtos „Bomb Cosmetikcs“ priemonės – pvz. https://spa4you.lt/dovn-rinkinys-a-close-shave arba https://spa4you.lt/dovan-rinkinys-ypatingasis-dentelmenas), o sūnus vis pamatęs prašo pauostyti. Svarsčiau gal ir jam duoti išbandyti maudantis, bet galvoju, kad gal dar pasiliksiu šį džiaugsmą sau, jis turi kitų gerų prausiklių ir ne vieną (pasak gamintojų, dėl draugiškos sudėties šias priemones galima naudoti nuo 3 metų).
„Bomb Cosmetikcs“ priemonės draugiškos odai, malonaus kvapo ir natūralios sudėties. Didelė dalis asortimento prekių yra veganiška, tik iš augalinės ir mineralinės kilmės medžiagų. Patogus naudojimas – „pasisemi“ kiek reikia ir įtrini į kūną kol suputos.

Kai išbandžiau šį sveistą, nuoširdžiai likau sužavėta, todėl karts nuo karto užeinu įsvetainę https://spa4you.lt pavarvinti seilę, pažiūriu prekes ir supratusi, kad čia visko noriu ir reikės didelių pinigų… Greit išeinu. 😀 Matau, kad vonioje jau keletas buteliukų ištuštėjo, tai kažkaip susiėmus, pateiksiu užsakymą ir išbandysiu daugiau prekių. Šiandien jų svetainėje pastebėjau, kad perkant už 20 eur dar ir dovanų įdeda – smagu. Taigi, yra būdas visai nebrangiai įsigyti puikią vasaros nuotaiką, rekomenduoju užsukti į svetainę https://spa4you.lt išsirinksite daug kvapnių dalykėlių. 😉

Share: